https://www.bennurcetindag.com/
Rinoplasti

Burun estetiği, çeşitli nedenlerden dolayı burnunda kozmetik problemler bulunan veya rahat bir biçimde nefes alamayan hastaların estetik ve sağlıklı bir buruna sahip olabilmeleri için yapılan uygulamadır. Pek çok hastada nefes alma yolunun açılabilmesi adına da

devamını oku
Tipplasti

Tipplasti, burnu estetik açıdan istenmeyen bir görünüme sahip olmayan ancak burun ucuyla ilgili kozmetik problemler yaşayan kişilere uygulanan bir ameliyattır. Burun kanatları fazla geniş, yayvan, ayrık olan, burun ucunda kıkırdak problemleri bulunan pek çok hastaya uygulanır.

devamını oku
Dolgu & Botoks

Dolgu, zaman içerisinde ciltte yaşlanma nedeniyle oluşan kırışıkların tedavisinde, yağ dokusuna bağlı kayıpların giderilerek yüze hacim verme işleminde, ameliyatsız yüz germe operasyonlarında ve yüz şekillendirmede etkin olarak kullanılan bir maddedir.

devamını oku
Septoplasti

Septum, burun orta hattında ve iç kısımda yer alan, burnu bölmeye yarayan yapıdır. Her iki burun deliğinden de eşit seviyede nefes alınabilmesi için ilgili yapında herhangi bir eğrilik durumunun oluşmaması gerekir. Genellikle doğuştan olan ancak kimi zaman geçirilmiş ..

devamını oku
Septorinoplasti

Septorinoplasti, burunda meydana gelen fonksiyon kayıplarını gidermek, kemik eğriliği sonucu oluşan estetik kaybını onarmak veya nefes alma sorununu ortadan kaldırmak için tercih edilen bir ameliyattır. Genel anestezi altında yapılan septorinoplasti ameliyatında ...

devamını oku
Endoskopik Sinüs Cerrahisi

Paranazal sinüs olarak isimlendirilen burun boşluklarının iltihabi vakalarında, burun eti büyümesinde, travma nedeniyle oluşmuş beyin sıvısı kaçaklarında sıklıkla tercih edilen endoskopik sinüs cerrahisi (ESC) genel anestezi altında ..

devamını oku
Revizyon Burun Estetiği

Revizyon burun estetiği estetik burun ameliyatlarından sonra burunda oluşabilen asimetri sorunlarını, burnun eğilmesi veya tıkanması gibi durumları ortadan kaldırmak amacıyla yapıla ikinci bir cerrahi müdahale işlemidir. Genellikle pek çok burun estetiği operasyonunda başarılı sonuçlar elde edilse dahi ..

devamını oku
Konka Cerrahisi

Burun eti olarak da bilinen konka burnun ısıtılmasına, nemlendirilmesine ve burun içerisindeki hava akışının sağlanmasına yardımcı olan yapıdır. Alt, orta ve üst konka olarak burun pasajına konumlanan konkaya bağlı ağız açık pozisyonda uyuma, burun tıkanıklığı, geniz akıntısı, sinüzit gibi pek çok hastalık meydana...

devamını oku
Konka Bülloza

Konka bülloza genellikle herhangi bir belirti göstermeyen, doğuma bağlı yapısal farklılık olarak tespit edilen bir problemdir. Alt, orta ve üst konka olarak her bir burun boşluğu içinde yer alan konkanın, içerisinde tek bir kemik duvarı yerine iki duvar olması durumu olarak tanımlanan bu problem, ...

devamını oku
Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları

Kulak-burun-boğaz (K.B.B) hastalıkları kulak, burun, boğaz, baş ve boyun gibi bölgelerde yer alan rahatsızlıkların tanı, teşhis ve tedavilerini ilgilendiren alandır. Her yaş grubunu kapsayan bu rahatsızlıkların teşhisi alanında uzman doktorlar ..

devamını oku